Зачекайте

Залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування

У Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади області зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів Чернігова та Ніжина, які навчатимуться в Центрі за програмою семінару: «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи».

У зустрічі зі студентами взяли участь заступник керівника апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Ірина Соломаха, заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Ірина Галайко, директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко, радник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Никоненко.

Мета семінару – ознайомити молодь із системою органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні; специфікою роботи державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, його правовим забезпеченням; галузевими складовими державного управління; навичками самопрезентації; показати можливості, які надає публічна служба для самореалізації особистості.

Навчання триватиме з 25 березня по 5 квітня 2019 року. Під час першого тижня учасники ознайомляться з тенденціями розвитку системи державного управління в Україні, зокрема реформою місцевого самоврядування, реформуванням державної служби та місцевого самоврядування; напрямками бюджетної, гуманітарної та соціальної політики в державі. Вони матимуть нагоду поспілкуватися з керівниками місцевих органів влади та фахівців у галузі публічного управління.

Другий тиждень передбачає стажування в органах влади, під час якого молоді люди зможуть не лише побачити їхню роботу «зсередини», а й спробувати себе в якості службовців. Програмою навчання передбачено відвідання Національного агентства України з питань державної служби, Верховної Ради України, ознайомлення із законотворчою діяльністю під час зустрічей з представниками комітетів парламенту.

Після офіційної частини відкриття семінару студенти пройшли анкетування та написали роздуми на тему «Чим мене приваблює державна служба», а також склали тести на предмет знання Конституції України та Закону України «Про державну службу».

 


На головну

Тестова експлуатація