Зачекайте

Продовжується навчання фахівців з питань реформ за тренінговими програмами

На базі Української школи урядування у партнерстві з проектом EU4PAR розпочалося чергове навчання за тренінговими програмами.

Слухачі тренінгу отримали мають можливості отримати практичні знання з аналізу політики, стратегічного планування та державного управління.

Загальновідомо, що реформа державної служби безпосередньо пов’язана із реформою самих міністерств, які повинні займатись стратегічним плануванням, аналізом політики, роботою з стейкхолдерами, побудовою процесів, які дозволили б дійсно ефективно реформувати ті сфери, за які міністерства відповідають.

Звертаючись до слухачів перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій зауважив, що метою цих тренінгів є формування однакового розуміння у фахівців з питань реформ місії, принципів і цінностей державної служби, запровадження повноцінного аналізу політики, стратегічного планування, а також розуміння особливостей впровадження змін в органах виконавчої влади.

Тренінгова програма впроваджується на основі модульного підходу, а після її завершення слухачі отримають відповідний сертифікат.


На головну

Тестова експлуатація