Зачекайте

Питання ратифікації Конвенції Міжнародної організації праці про захист права на організацію та процедури визначення умов зайнятості на державній службі № 151 обговорено на робочій нараді

Під головуванням Костянтина Ващенка, Голови НАДС, відбулася робоча нарада з доопрацювання пропозиції з питань ратифікації Конвенції Міжнародної організації праці про захист права на організацію та процедури визначення умов зайнятості на державній службі № 151.

У вступному слові Костянтин Ващенко наголосив, що розбудова публічної, професійної, ефективної, орієнтовної на громадян, а головне – політично нейтральної державної служби, є пріоритетним завданням НАДС і реалізовується шляхом впровадження Закону України «Про державну службу» та відповідної нормативно-правової бази на його виконання.

Костянтин Ващенко акцентував увагу на тому, що на сьогодні зазначену Конвенції ратифікували 55 країн світу, тому доречно, що Україна, реформуючи власну систему державної служби також її ратифікує.

Крім того, Голова НАДС зазначив, ратифікація Конвенції позитивно вплине на імідж держави, зокрема, підтвердить наш європейський вибір, а також сприятиме додатковим гарантія захисту інтересів державних службовців та визначенні умов занятості на державній службі, забезпечить приведення українського законодавства у відповідність до міжнародних норм, зокрема стандартів Міжнародної організації праці.

Представники Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС доповіли про проведену роботу з підготовки до ратифікації документу.

Наголошено, що відповідно до реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, передбачено здійснення аналізу відповідності актів законодавства положенням Конвенції Міжнародної організації праці № 151 «Про захист права на організацію та процедури визначення умов зайнятості на державній службі» та вжиття підготовчих заходів для її ратифікації.

Під час обговорення питання прийнято рішення погодитися з пропозицією щодо ратифікації Міжнародної організації праці про захист права на організацію та процедури визначення умов зайнятості на державній службі № 151 в повному обсязі без заяви та застереження.

За результатами наради Голова НАДС Костянтин Ващенко, Національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук і Голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук підписали протокол робочої зустрічі.


На головну

Тестова експлуатація