Зачекайте

Підписано контракт щодо впровадження в Україні інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS)

В Національному агентстві України з питань державної служби (НАДС) відбулося підписання контракту щодо впровадження в Україні інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS).

У своєму вступному слові Голова НАДС Костянтин Ващенко відзначив, що НАДС спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, іншими органами виконавчої влади та експертами здійснило підготовчу роботу щодо впровадження у державних органах HRMIS та подякував Європейській Комісії, Представництву Європейського Союзу в Україні та Міжнародному банку реконструкції та розвитку (Світовому банку) за підтримку та сприяння.

Реалізація проекту дозволить впровадити в державних органах інформаційну систему управління людськими ресурсами (HRMIS), один з інструментів розвитку інформаційного суспільства, який сприятиме створенню умов для здійснення відкритого, прозорого та ефективного державного управління із застосуванням новітніх інформаційно-комунікаційних технологій з метою формування нового типу держави, політика якої орієнтована на задоволення потреб громадян.

У свою чергу, Штефан  Шльойнінг, Керівник програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні, зазначив, що запровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами у державних органах є важливим елементом реформи державного управління.

У зв’язку з цим, впровадження цього проекту має враховувати досвід використання найбільш потужних і ефективних світових практик застосування інформаційних систем з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема досвід таких країн-членів ЄС як Естонія та Литва.

Крім того, Штефан  Шльойнінг акцентував увагу присутніх на підтримці та сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні у подальшій реалізації проекту та зазначив, що процедура конкурсного відбору постачальника програмного забезпечення для HRMIS відповідала вимогам Світового банку.

Водночас Валерій Коробов, представник переможця конкурсу – директор ТОВ “IQusion IT”, уповноважений представник Спільного підприємства ТОВ “IQusion IT”, ТОВ “Softline IT” та Softengi Holding Limited, звернув увагу присутніх на тому, що компанія дуже пишається своєю перемогою у конкурсному відборі постачальника програмного забезпечення для HRMIS та запевнив присутніх у готовності компанії до ефективної та якісної реалізації проекту.

Після вітальних слів відбулося урочисте підписання контракту, яка завершилася спільними побажаннями вдалої плідної співпраці.

У церемонії взяли участь представники НАДС, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Представництва Європейського Союзу в Україні, члени Наглядової ради щодо забезпечення моніторингу та контролю стану впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами у державних органах та представники переможця конкурсу – постачальника програмного забезпечення.

 

Довідково:

Впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS) у державних органах України здійснюється відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2017 року № 844-р “Про схвалення Концепції впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах та затвердження плану заходів щодо її реалізації” та на виконання Частини А “Зміцнення управління людськими ресурсами в системі державної служби” проекту “Зміцнення управління державними ресурсами” Гранту Міжнародного банку реконструкції та розвитку № TF0A5324 від 30 червня 2017 року, що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Європейською Комісією від імені Європейського Союзу в рамках Програми ЄС з реформування державного управління та фінансів (EURoPAF) (TF072780).


На головну

Тестова експлуатація