Зачекайте

«Сьогодні державна служба і державне управління – це соціальний ліфт для найталановитіших і професійних людей, які бачать себе на службі у держави» – Олександр Саєнко

Уряд ухвалив рішення про продовження пілотного проекту #НацПрограмаСтажувань на 2019 рік.

У рамках Національної програми Уряд запросить на стажування в міністерствах (крім Міністерства внутрішніх справ та Міністерства оборони), Секретаріаті Кабінету Міністрів України та Національному агентстві з питань державної служби студентів 3 – 4 курсів, студентів-магістрів та випускників.

Сьогодні на засіданні Уряду підтримано ініціативу Першого віце-прем'єр-міністр України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва щодо продовження #НацПрограмаСтажувань на 2019 рік.

Зокрема, Степан Кубів наголосив, що сьогодні Уряд, Президент України, Верховна Рада України створюють законодавчу базу для молодих спеціалістів щодо їх перспектив та зазначив, що за підтримки Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка і Голови НАДС Костянтина Ващенка відбулося якісне пробне онлайн-тестування на перевірку ерудиції та критичного мислення кандидатів, до якого долучилися міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, а також Секретаріат Кабінету Міністрів України. Рівень проведення цієї роботи дозволяє сьогодні говорити про продовження такого стажування на 2019 рік.

Степан Кубів підкреслив, що #НацПрограмаСтажувань поширює серед молоді знання про роботу державних органів, підвищує рівень публічної дискусії про участь нового покоління у реформуванні країни; розвиває лідерські якості існуючих державних службовців, створює підґрунтя для обміну досвідом та ідеями. Крім того, такі стажування дають старт професійній кар'єрі молоді та підвищують престиж державної служби. Передбачається, що Уряд оголошуватиме набір на стажування двічі на рік.

Підсумовуючи Степан Кубів зазначив, що «Уряд України відкритий і прозорий для молоді, за допомогою стажувань ми формуємо потужний кадровий резерв, зокрема, подаючи приклад бізнесу і громадському сектору».

Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко акцентував увагу на тому, що зараз конкурс на державну службу становить 5 – 6 кандидатів на одне місце. «Ми зараз можемо пропонувати дуже якісне проходження конкурсу, зокрема, ми пройшли оцінку ЄС по конкурсній процедурі і набрали бал на рівні нових країн-членів ЄС» - наголосив Міністр.

Олександр Саєнко підкреслив, що «Сьогодні державна служба і державне управління – це соціальний ліфт для найталановитіших і професійних людей, які бачать себе на службі у держави».


На головну

Тестова експлуатація