Зачекайте

Відбувся воркшоп на тему «Трансформація організаційної культури держслужби: від викликів до позитивних рішень»

З ініціативи Асоціації «Професійний уряд» (PGA) у співпраці з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, НАДС, Київської школи економіки та за підтримки Фонду Конрада Аденауера в Україні відбулася презентація дослідження організаційної культури державної служби України.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій, який відзначив певні виклики у формуванні якісно нової організаційної культури державної служби в Україні, зокрема, щодо культури комунікацій та корпоративної культури та висловив сподівання, що захід сприятиме спільній розробці бачення бажаної організаційної культури сучасної державної служби та можливих кроків для її формування.

Голова правління Асоціації «Професійний уряд» (PGA) Артем Шаіпов повідомив присутнім, що з квітня 2018 року реалізовується проект «Цикл зворотного зв’язку державної служби», метою якого є проведення пілотного, а потім і щорічного дослідження державної служби, складовою якого є масштабне опитування державних службовців (13 міністерств у 2018 році) та надання рекомендацій Уряду України щодо постійного вдосконалення реформи державної служби.

Під час воркшопу відбулися презентація та обговорення результатів інтерв’ю дійсних і колишніх державних службовців, розгорнутого опитування фахівців з питань реформ, а також визначення ключових викликів на шляху формування якісно нової організаційної культури державної служби.

За результатами дискусій прийнято рішення про напрацювання рекомендацій з конкретними кроками, які мають сприяти побудові сучасної організаційної культури державної служби.

 

 


На головну

Тестова експлуатація