Зачекайте

Меморандум про співробітництво у сфері професійного навчання державних службовців підписали НАДС і Національна школа адміністрації Французької Республіки (ENA)

Перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій провів робочу зустріч з директором з міжнародних зв’язків Національної школи адміністрації Французької Республіки (ENA) П’єром Тенардом, на якій поінформував присутніх про реформування системи підвищення кваліфікації державних службовців і посадовців органів місцевого самоврядування, а також про плани щодо створення нового тренінгового закладу. Також Володимир Купрій подякував французькій стороні за належну увагу до процесу реформування системи професійного навчання в Україні та  висловив впевненість у тому, що наступний рік буде роком результативної співпраці між НАДС та ENA.

У свою чергу директор з міжнародних зв’язків ENA підтвердив готовність до відкритої та конструктивної взаємодії з НАДС та підкреслив важливість двосторонньої співпраці, зокрема, й у рамках проекту ЄС «Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні» (EU4PAR), у якому ENA є одним із членів консорціуму.

У ході зустрічі між сторонами підписано Меморандум про співробітництво,  у рамках якого передбачено зміцнення спроможності НАДС щодо ефективного впровадження професійного навчання державних службовців та спільну розробку тренінгів для державних службовців категорії «Б».

У зустрічі також взяли участь заступник директора з міжнародних зв’язків ENA
Ізабель Комбарньо, керівник експертної групи з питань підготовки та підвищення кваліфікації Генерального департаменту професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування НАДС Людмила Рикова, начальник відділу міжнародного співробітництва і протоколу Управління адміністративного забезпечення НАДС Альона Пасека, заступник директора з стратегічного планування та інституційного розвитку ВЦПК Віталій Малащенко, неключовий експерт проекту ЄС «Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні» (EU4PAR) Дарина Марчак.

Довідково: Національна школа адміністрації (École nationale d’Administration, ENA) – державна установа у сфері післядипломної освіти та підвищення кваліфікації, яка знаходиться у підпорядкуванні Прем’єр-міністра Французької Республіки. ENA була створена у 1945 році французьким Президентом Шарлем де Голлем з метою демократизації доступу до посад вищого корпусу публічної служби. ENA вважається найбільш елітною школою Франції, оскільки приймає до своїх лав найкращих кандидатів, серед яких також є випускники інших відомих шкіл.


На головну

Тестова експлуатація