Зачекайте

Розпочав роботу регіональний круглий стіл «Зміцнення співпраці мереж закладів з професійного розвитку для публічних службовців» (м. Берлін)

Українська делегація на чолі з Головою НАДС Костянтином Ващенком перебуває у м. Берліні (ФРН) для участі у Регіональному круглому столі на тему «Зміцнення співпраці мереж закладів з професійного розвитку для публічних службовців» (ГРУЗІЯ, МОЛДОВА, УКРАЇНА).

Сьогодні відбулося перше спільне засідання з метою започаткування співробітництва між установами трьох країн-партнерів, обміну досвідом впровадження реформ та визначення спільних тем та проектів змін в галузі професійного розвитку публічних службовців.

Впродовж трьох днів учасники круглого столу матимуть змогу обмінятися досвідом та розглянути актуальні заходи з розбудови спроможності на теми управління та лідерства, цінностей та етики державної служби, комунікації та запровадження сучасних тренінгових систем.

Організатор заходу – Регіональний фонд Східного партнерства зі зміцнення реформи публічного адміністрування Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Сьогодні учасники круглого столу взяли участь у презентаціях проекту Зміцнення співпраці мереж закладів з професійного розвитку для публічних службовців” та системи публічної служби у кожній з країн з акцентом на питаннях професійного розвитку, зокрема: реформи, що проводяться і ключові виклики.

 

Довідково: метою проекту є підтримка професійного розвитку публічних службовців у Грузії, Молдові та в Україні шляхом регулярного обміну знаннями та досвідом між закладами національного рівня, що займаються підвищенням кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, а також шляхом заходів, спрямованих на підвищення спроможності у розробці сучасних навчальних підходів. У центрі уваги заходів – нетворкінг, діалог на регіональному рівні та обмін досвідом з урахуванням досягнень та викликів в галузі професійного вдосконалення публічних службовців у трьох країнах-учасницях.

Проект стане платформою для:

  • Безперервного обміну знаннями між установами Грузії, Молдови та України.
  • Обміну досвідом впровадження реформ та рішеннями та визначення спільних тем та проектів змін.
  • Обміну практиками, які мають спільну пріоритетність.
  • Спільного впровадження проектів змін та роботи над визначеними темами.
  • Діалогу для обговорення нових підходів та рішень в галузі професійного розвитку публічних службовців, нових навчальних програм та моделей навчання та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб в органах місцевого самоврядування.
  • Створення спільнот практиків .

Тривалість проекту: до січня 2020 року.


На головну

Тестова експлуатація