Зачекайте

Відбувся тренінг для тренерів з управління людськими ресурсами для зміцнення спроможності службовців в об’єднаних територіальних громадах

Завершився другий тренінг для тренерів на тему «Cучасні інструменти управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування». Тренінг організовано у рамках партнерства НАДС, Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та Програми «U-LEAD з Європою», що об’єднали зусилля заради вдосконалення професійного навчання службовців органів місцевого самоврядування в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ). Нагадаємо, що перший такий тренінг відбувся 22-23 жовтня 2018 року.

Протягом тренінгу учасники мали змогу розширити знання у сфері управління людськими ресурсами шляхом ознайомлення з впливом на чинну практику в управлінні персоналом проекту нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (у разі його прийняття).

Головну увагу під час заходу зосереджено на питаннях залучення «потрібних» людей з відповідними компетенціями до ОТГ, мотивування персоналу, збереження знань в організації та розвитку працівників і багатьох інших аспектах зміцнення організаційної та управлінської спроможності органів місцевого самоврядування ОТГ через вдосконалення системи управління персоналом.

Тренінг для тренерів стане першим кроком до формування регіонального пулу кваліфікованих тренерів з управління людськими ресурсами у розрахунку на майбутні тренінгові заходи та консультування ОТГ.


На головну

Тестова експлуатація