Зачекайте

Відбувся тренінг для членів конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад фахівців з питань реформ

З ініціативи Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС відбувся тренінг для членів конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад фахівців з питань реформ.

У тренінгу взяли участь Голова НАДС Костянтин Ващенко і перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій.

У вступному слові Костянтин Ващенко наголосив на важливості і своєчасності проведення такого тренінгу, а також акцентував увагу на причинах зміни ситуаційних завдань для кандидатів на посади фахівців з питань реформ.

Члени конкурсних комісій міністерств, Національного агентства України з питань державної служби і Державного агентства з питань електронного урядування України ознайомилися з новими аналітичними матеріалами для перевірки компетентностей під час проведення конкурсів на зайняття посади фахівців з питань реформ, зокрема державного експерта директорату, державного експерта генерального департаменту та державного експерта Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, що підготовлені з урахуванням специфіки та вимог до професійної компетентності кандидата, визначених в умовах проведення конкурсу.

Крім того, учасникам заходу презентовано орієнтовний перелік питань для вимірювання компетентностей: мотивації, лідерства, управління організацією роботи, досягнення результатів.

У ході професійної дискусії члени конкурсних комісій отримали відповіді на питання, що виникають під час проведення конкурсів, а також обмінялися досвідом роботи комісій.


На головну

Тестова експлуатація