Зачекайте

Продовжуємо впроваджувати інновації в системі державної служби, - Олександр Саєнко

У квітні цього року під головуванням Прем’єр-міністра  Володимира Гройсмана  підписано Меморандум про співробітництво з відомим американським філософом, політологом, професором Центру демократії, розвитку та правовладдя Стенфордського університету Френсісом Фукуямою. Зазначений Меморандум передбачає реалізацію проекту "Цикл зворотного зв'язку державної служби" для проведення базового дослідження державної служби в Україні з метою її постійного вдосконалення.

Вже презентовано конкретні результати цієї співпраці – масштабне онлайн опитування щодо організаційної культури на державній службі.

Важливо отримати зворотний зв'язок від держслужбовців, почути та відреагувати на проблеми і пропозиції. Участь в опитуванні візьмуть понад 4200 державних службовців із 13 міністерств. 

Важливо, що це опитування буде повністю анонімним й чи не вперше державні службовці матимуть змогу вільно висловити свої пропозиції, окреслити проблеми та запропонувати шляхи їх вирішення.Завдяки аналізу результатів опитування ми отримаємо корисні рекомендації для підвищення привабливості державних органів як роботодавців та посилення ефективності державної служби в цілому.

Нова державна служба має стати дійсно новою в якісному плані, та відповідати кращим світовим зразкам.


На головну

Тестова експлуатація