Зачекайте

Сьогодні на засіданні Уряду затверджено нові вимоги до державних службовців категорії «А» – Олександр Саєнко

Відповідний нормативно-правовий акт розроблено НАДС. Із нововведень – володіння однією з офіційних мов Ради Європи, англійською або французькою, та більш високі вимоги до компетентностей:

☑️ Управління змінами – вміння формувати плани, управляти та оцінювати ефективність змін.

☑️ Прийняття ефективних рішень – здатність приймати своєчасні та виважені рішення, аналізувати альтернативи, пропонувати рішення та оцінювати їх ризики.

☑️ Лідерство – вміння мотивувати команду та сприяти її розвитку, правильно делегувати та управляти результатами, формувати нову та ефективну культуру державної служби.

☑️ Комунікація та взаємодія – здатність визначати стейкхолдерів та вибудовувати ефективні відносини з ними, вміння ефективно взаємодіяти та забезпечувати ефективну і послідовну комунікацію.

☑️ Досягнення результатів – здатність формувати цілі, долати перешкоди та фокусувати зусилля на досягненні чітких результатів.

☑️ Стресостійкість – здатність до конструктивного зворотного зв’язку та критики, вміння управляти емоціями та самоконтроль.

☑️ Управління ефективністю та розвиток людських ресурсів – вміння управляти проектами та людськими ресурсами, організовувати роботу та контролювати її виконання, мотивувати співробітників.

☑️ Робота з інформацією – здатність працювати з базами даних законодавства та аналітичною інформацією, запроваджувати та використовувати електронне урядування.

Крім того, для оцінки компетенцій вже в цьому році, за підтримки Європейського Союзу, має бути створено новий центр оцінювання при НАДС, що також посилить ефективність роботи державних службовців. #НоваДержавнаСлужба має бути професійною та працювати на результат.


На головну

Тестова експлуатація