Зачекайте

НАДС запрошує до участі у закупівлі Інформаційної системи управління людськими ресурсами (HRMIS)

           Уряд України отримав фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту Зміцнення управління державними ресурсами (далі  - Проект), та має намір використати частку надходжень для виконання платежів в рамках Частини А Проекту: Зміцнення управління людськими ресурсами в органах державного управління

           Національне Агентство України з питань державної служби запрошує Учасників торгів, які відповідають умовам закупівлі, надати у запечатаному вигляді пропозиції щодо закупівлі «Впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами та нарахування заробітної плати».

            Торги буде проведено за процедурами міжнародних конкурентних торгів (МКТ) застосовуючи Запит пропозицій (ЗП) як наведено в Посібнику Світового банку “Правила закупівель для Позичальників інвестиційного фінансування” від 1 липня 2016 та зі змінами від 1 листопада 2017  (“Правила Закупівель”), та відкритий для всіх учасників торгів, які відповідають умовам закупівлі, як визначено в «Правилах закупівель».

            Зацікавлені Учасники торгів, які відповідають умовам торгів, можуть отримати додаткову інформацію від Національного Агентства України з питань державної служби, (Наталія Зінченко, +38 044 278-49-25; Галина Балковенко, +38 044 256-00-63, Ковальов Євген, +38 044 278 04 87 hrmis@nads.gov.ua) та ознайомитися з документацією конкурсних торгів з 09:00 до 17:00 за адресою, яка вказана нижче, по попередньому запиту.

            Зацікавлені Учасники торгів можуть ознайомитись з умовами проведення торгів за наступними посиланнями:  UN Development Business (UNDB) online або The World Bank.

            Пропозиції конкурсних торгів повинні надаватися за адресою не пізніше 11:00
19 вересня 2018 року
.
 Електроні торги не дозволені. Пропозиції, надані пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Оголошення пропозицій буде проводитись у присутності представників Учасників торгів та кожного, хто виявив бажання бути присутніми за адресою, вказаною нижче  11:00 19 вересня 2018 року.


На головну

Тестова експлуатація