Зачекайте

Щодо виняткових випадків призначення на вакантні посади державної служби на період дії карантину

 

 

Національним агентством України з питань державної служби опубліковано роз’яснення щодо виняткових випадків призначення на вакантні посади державної служби на період дії карантину (роз’яснення від 28 квітня 2020 року № 93-р/з

 
У роз’ясненні, зокрема, наголошується, що згідно з Порядком, добір і призначення осіб на вакантні посади державної служби мають здійснюватися у виняткових випадках, пов'язаних з необхідністю виконання завдань і функцій державних органів на період дії карантину. 
 
Такими можуть бути посади, які необхідні для безперебійного функціонування державного органу (наприклад, керівники державних органів та їх заступники, керівники самостійних структурних підрозділів та їх заступники, а також посади відповідних спеціалістів, які вводяться у разі недоцільності утворення в державних органах окремих структурних підрозділів, для виконання окремих функцій). 
 
Разом з цим, НАДС звертає увагу, що відповідальність за прийняте рішення несе суб'єкт призначення або керівник державної служби в державному органі. 
 
 
З повним текстом роз’яснення можна ознайомитись за посиланням:
https://nads.gov.ua/npas/shchodo-vinyatkovih-vipadkiv-priznachennya-na-vakantni-posadi-derzhavnoyi-sluzhbi-na-period-diyi-karantinu

На головну

Тестова експлуатація