Зачекайте

Щодо призупинення конкурсів на зайняття посад державної служби та оголошення нових в умовах карантину

 

 

Національним агентством України з питань державної служби опубліковано роз’яснення щодо призупинення конкурсів на зайняття посад державної служби та оголошення нових в умовах карантину (роз’яснення від 27 березня 2020 року № 88-р/з)

У роз’ясненні, зокрема, наголошується, що у разі зупинення проведення конкурсу на підставі змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, та його подальшого відновлення, прийняте рішення не потребуватиме повторного подання кандидатами інформації через Єдиний портал вакансій державної служби з посиланням: https://career.gov.ua/ або проходження ними знову відповідних етапів конкурсу, що відбулися раніше.

НАДС також пропонує утриматися від оголошення проведення нових конкурсів на зайняття посади державної служби на період встановленого на усій території України карантину з 12 березня до 24 квітня 2020 року.

Крім того, для забезпечення безперебійного функціонування державного органу одночасно з прийняттям рішення про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби до призначення особи на таку посаду суб’єкт призначення може прийняти рішення про тимчасове покладення виконання обов’язків або їх розподіл між працівниками (частина сьома статті 31 Закону України «Про державну службу»). Разом з тим після прийняття відповідних рішень (про оголошення конкурсу та тимчасове покладення виконання обов`язків) суб’єкт призначення або керівник державної служби своїм рішенням має право зупинити проведення конкурсу шляхом видання відповідного наказу (розпорядження).

Також суб’єкт призначення або керівник державної служби може використати можливість переведення державних службовців згідно зі статтею 41 Закону без обов`язкового проведення конкурсу.
 


З повним текстом роз’яснення можна ознайомитись за посиланням:
https://nads.gov.ua/npas/shchodo-prizupinennya-konkursiv-na-zajnyattya-posad-derzhavnoyi-sluzhbi-ta-ogoloshennya-novih-v-umovah-karantinu

 

 


На головну

Тестова експлуатація