Зачекайте

Оприлюднення інформації про повторне визначення переможця конкурсу

 

Для оприлюднення на Єдиному порталі вакансій інформації про повторне визначення переможця конкурсу на посаду державної служби адміністратору конкурсу необхідно надіслати електронний лист на е-mail: control@nads.gov.ua щодо відкриття відповідної вакансії (повернення в статус “Опубліковані”) із обов’язковим прикріпленням скан-копії документа (наказу, розпорядження щодо повторного визначення переможця конкурсу) із зазначенням номера оголошення (коду публікації вакансії).

 

Після відкриття вакансії на Єдиному порталі вакансій (повернення в статус “Опубліковані”) адміністратору конкурсу необхідно завантажити Форму, заповнити ії та зберегти.

 

Для завершення процедури оприлюднення на Єдиному порталі вакансій інформації про повторне визначення переможця конкурсу адміністратору необхідно перейти до відповідної опублікованої вакансії та в нижній частині екрану натиснути кнопку “Закрити” (1).

 

 

У відкрившомуся вікні необхідно у полі "Результат конкурсу" натиснути кнопку “Обрати” (2) та вибрати попередньо заповнений файл за Формою (допустимі формати: *.doc, *.docx) з інформацією про повторне визначення переможця конкурсу. Для оприлюднення результатів та закриття вакансії натиснути кнопку “Далі” (3).

 

 


На головну

Тестова експлуатація