Зачекайте

Способи використання попередніх результатів тестування на знання законодавства

У зв’язку із запровадженням можливості тестування на знання законодавства дистанційно з 06 березня 2021 року та передачі його результатів у електронному вигляді, наразі існує декілька способів використання попередніх результатів цього тестування. Вибір того чи іншого способу залежить, зокрема від часу та місця останнього складання такого тесту.

Зверніть увагу, що передані кандидатами результати тестування можуть бути використані для участі у іншому конкурсі лише після перевірки адміністратором конкурсу їх автентичності на порталі test.nads.gov.ua.


Спосіб 1.

Якщо тест було складено та на його результати накладено кваліфікований електронний підпис на порталі test.nads.gov.ua кандидат повідомляє адміністратора конкурсу про намір використати його результати разом із наданням доступу адміністратору конкурсу до результатів останнього тестування шляхом надсилання на адресу електронної пошти свого прохання із зазначенням коду відповідного тесту.

Таке повідомлення надсилається не пізніше часу завершення тестування усіх кандидатів (про дату і час початку та завершення тестування  кандидатів повідомляє служба управління персоналу).

Повідомлення слід робити окремо щодо кожної посади. Наприклад:

“При проходженні конкурсу на посаду ____________________ прошу використати результати мого останнього тестування на знання законодавства. Код тесту на порталі test.nads.gov.ua ______________.

 

З повагою

Петро Петренко (тел. 055 555 55 55)”


 

Спосіб 2.

Якщо тест було складено проте на його результати НЕ можливо накласти (або не вдається накласти) кваліфікований електронний підпис на порталі test.nads.gov.ua кандидат повідомляє адміністратора конкурсу про намір використати його результати разом із наданням доступу адміністратору конкурсу до результатів останнього тестування шляхом надсилання на адресу електронної пошти свого прохання та файлу результатів тестування у форматі .P7S з накладеним кваліфікованим електронним підписом (зокрема, за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія» - diia.gov.ua).

Як завантажити результати тестування з порталу test.nads.gov.ua та накласти на них кваліфікований електронний підпис можете дізнатись тут.

Таке повідомлення надсилається не пізніше часу завершення тестування усіх кандидатів (про дату і час початку та завершення тестування  кандидатів повідомляє служба управління персоналу).

Повідомлення слід робити окремо щодо кожної посади. Наприклад:

“При проходженні конкурсу на посаду ____________________ прошу використати результати мого останнього тестування на знання законодавства. До цього листа прикріплюю засвідчений звіт про результати мого останнього тестування з накладеним кваліфікованим електронним підписом (файл у форматі .P7S).

 

З повагою

Петро Петренко (тел. 055 555 55 55)”

 

Зазначений спосіб може бути застосовано кандидатом, зокрема для використання результатів тестування пройденого до 29 березня 2021 року або у разі неможливості накладення кваліфікованого електронного підпису на файл з результатами тестування на порталі test.nads.gov.ua з різних причин.

 

Спосіб 3.

Якщо тест було складено у Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби (за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15), кандидат може використати його результати шляхом відмітки про це у заяві про участь у конкурсі із зазначенням дати проходження.

https://lh6.googleusercontent.com/m1urAWaHXk2VHTiYqa80bBP0Nj8HXvvNV5TkbLR3_3gwoeuIWPnt8LebuGseoUUiQEXNRc20Ryv0lLaIVlMbjKATQsbr1AXKYFrNWDEYt88XtTDup4_PvhC7Au66PRe7H29Vx6FH

Ознайомитись із способом отримання результатів попереднього тестування кандидатів адміністраторами конкурсу можна за посиланням.

 

Спосіб 4.

Кандидат може використати результати свого останнього тестування з’явившись до державного органу у визначений для проходження тестування час, увійти до особистого кабінету та надати доступ адміністратору конкурсу до відповідних результатів шляхом друку відповідного звіту. Роздрукований звіт підписується кандидатом та передається адміністратору конкурсу.

Цей спосіб може бути використаний за попереднім узгодженням з адміністратором конкурсу як при проведенні тестування за фізичної присутності кандидатів, так і при проведенні тестування дистанційно.

Рекомендуємо узгодити використання цього способу не пізніше ніж за один робочий день до початку тестування. 

До уваги кандидатів та адміністраторів конкурсу!

Необхідна адреса електронної пошти, на яку кандидати мають повідомити про бажання використати свої попередні результати тестування, зазначена в умовах проведення конкурсу на відповідну посаду, як адреса для надання додаткової інформації з питань проведення конкурсу.

Таке повідомлення надсилається не пізніше часу завершення тестування усіх кандидатів (про дату і час початку та завершення тестування  кандидатів повідомляє служба управління персоналу).

Відомості надані кандидатом підлягають перевірці. Тому з метою уникнення непорозумінь, своєчасної перевірки факту надходження прохання кандидата та можливості використання результатів тестування (наприклад, щодо строків використання відповідних результатів, результатів перевірки автентичності наданих результатів) рекомендуємо кандидатам здійснювати це завчасно.

 

На головну

Тестова експлуатація