Зачекайте

Накладання кандидатами кваліфікованого електронного підпису на файл з результатами тестування на порталі test.nads.gov.ua

 

Для накладання кваліфікованого електронного підпису на файл з результатами тестування на порталі test.nads.gov.ua необхідно відкрити результат тесту у кабінеті користувача.

 

УВАГА!

У разі, якщо кандидатом тест не складено, можливість накладання на порталі test.nads.gov.ua кваліфікованого електронного підпису на файл з результатом такого тесту - відсутня!

 

 

Після відкриття результату успішно складеного тесту в особистому кабінеті користувача порталу test.nads.gov.ua необхідно натиснути кнопку «Підписати результат тестування» - (1)

 

 

В нижній частині вікна відкриється меню «Зчитування особистого ключа» в якому потрібно обрати тип носія особистого ключа КЕП та обрати кваліфікованого надавача довірчих послуг (або залишити варіант «Визначити автоматично»).

Для вибору файлу з особистим ключем необхідно натиснути кнопку «Обрати» - (2)

Після вибору файлу необхідно ввести пароль від КЕП у поле «Пароль захисту ключа» та натиснути кнопку «Зчитати» - (3)

 

 

 

 

Після зчитування КЕП буде відображене вікно з даними про особистий ключ, в якому буде запропоновано перевірити інформацію. Для завершення процедури накладання КЕП на файл з результатами тестування потрібно натиснути кнопку «Далі» - (4)

 

 

 

 

При успішному накладанні КЕП на файл з результатами тестування буде виведене повідомлення «Файл підписано». Повідомлення можна закрити натиснувши кнопку «ОК» - (5)

 

 

 

 

Після накладання КЕП на файл з результатами тестування поруч із кнопкою «Завантажити протокол» з’явиться позначка зеленого кольору яка свідчить про успішне підписання файлу результатів «з КЕП» - (6)

Для відправки результатів тестування адміністратору конкурсу потрібно скопіювати числовий код, зазначений у полі «Ваш код тесту» (наприклад: 491339) - (7) та відправити адміністратору конкурсу цей код листом на контактну адресу електронної пошти.

 

 

Для повернення в особистий кабінет користувача на порталі test.nads.gov.ua потрібно натиснути кнопку «Продовжити» - (8)

 

 


На головну

Тестова експлуатація