Зачекайте

Як завантажити та відправити адміністратору конкурсу результати тестування з порталу test.nads.gov.ua

 

Після складання тесту на порталі test.nads.gov.ua кандидат може завантажити файл з результатами, для накладання на нього кваліфікованого електронного підпису.

Для цього потрібно увійти до особистого кабінету кандидата на порталі, перейшовши за посиланням test.nads.gov.ua натисніть кнопку «Кабінет користувача» - (1)

 

 

 

 

Далі потрібно ввести логін і пароль від кабінету кандидата та натиснути кнопку «Вхід» - (2)

 

 

 

 

 

Після входу в кабінет, якщо кандидат складав не одне тестування, необхідно вибрати потрібне тестування у вкладці «Мої тести».

Для переходу до файлу з результатами тестування необхідно натиснути кнопку «Результати» - (3)

 

 

 

 

Далі відкриється сторінка з результатами обраного тестування, в якому є можливість завантажити файл з результатами, натиснувши лівою кнопкою миші на кнопку «Завантажити протокол» - (4).

 

 

 

 

При натисканні кнопки «Завантажити протокол» - (4) у новому вікні відкриється файл з результатами тестування у форматі PDF. Для завантаження файлу на комп’ютер потрібно натиснути на кнопку «Завантажити» - (5)

 

 

 

 

Після натискання кнопки «Завантажити» - (5), відкриється вікно, в якому потрібно вибрати, куди зберегти файл на комп’ютері (наприклад «Робочий стіл») та натиснути кнопку «Зберегти» - (6)

 

 

 

 

 

Накласти кваліфікований електронний підпис на файл з результатами тестування можна на єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» diia.gov.ua.

Інструкція по використанню «Порталу Дія» для накладання кваліфікованого електронного підпису на файл з результатами тестування доступна за посиланням: Інструкція по використанню «Порталу Дія» для накладання КЕП на файл з результатами тестування

 

 

УВАГА!

 

У разі проходженням тестування дистанційно, кандидат має надіслати адміністратору конкурсу на контактну адресу електронної пошти файл результатів тестування у форматі P7S з накладеним кваліфікованим електронним підписом для перевірки.

 

Інструкція по використанню Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія» для накладання кваліфікованого електронного підпису на файл з результатами тестування

 

 

 

 


На головну

Тестова експлуатація