Зачекайте

Отримання звіту про результати попереднього тестування кандидатів, які проходили таке тестування в Центрі оцінювання

 

Результати тестування можуть використовуватися протягом одного року з дня його проходження у разі участі кандидата в інших конкурсах, у тому числі в день отримання таких результатів. 


При цьому період з 18 квітня 2020 року до 5 березня 2021 року НЕ враховується під час обчислення строків використання результатів перевірки володіння іноземною мовою та використання результатів тестування.


Порахувати залишок днів, протягом якого кандидат може скористатися своїм правом та використати такі результати, можна за допомогою калькулятора обчислення строку дії результатів тестування, який розміщений за посиланням: https://bit.ly/calculator_testing_days.

З метою використання результатів тестування, проведеного у Центрі оцінювання (за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15), кандидат може використати такі результати шляхом зазначення у заяві про участь у конкурсі відповідних видів тестування та дат їх проходження.


Якщо в заяві кандидат зазначив, що хоче використати результати останнього тестування, шляхом зазначення у заяві про участь у конкурсі відповідних видів тестування та дат їх проходження, адміністратор звертається до НАДС на адресу електронної пошти report@nads.gov.ua для отримання звіту про результати попереднього тестування. Після отримання звіту адміністратор роздруковує такий звіт та додає його до відомості про результати тестування.


У разі проведення тестування на знання законодавства дистанційно зазначений звіт після формування засвідчується кандидатом шляхом накладення кваліфікованого електронного підпису.
Адміністратор через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби роздруковує відповідний звіт та додає його до відомості про результати тестування.


У разі проведення тестування на знання законодавства дистанційно звіт про результати такого тестування не підписується членами конкурсної комісії.


У разі використання результатів попереднього тестування кількість балів за результатами тестування визначається відповідно до Порядку проведення конкурсу з урахуванням кількості наданих кандидатом правильних відповідей, зазначених у звіті про результати тестування.

 

 


На головну

Тестова експлуатація