Зачекайте

Використання попередніх результатів тестування

 

Результати тестування можуть використовуватися протягом одного року з дня його проходження у разі участі кандидата в інших конкурсах, у тому числі в день отримання таких результатів. 

При цьому період з 18 квітня 2020 року до 5 березня 2021 року НЕ враховується під час обчислення строків використання результатів перевірки володіння іноземною мовою та використання результатів тестування.

Порахувати залишок днів, протягом якого кандидат може скористатися своїм правом та використати такі результати, можна за допомогою калькулятора обчислення строку дії результатів тестування, який розміщений за посиланням: https://bit.ly/calculator_testing_days.

 

З метою використання результатів тестування, проведеного у Центрі оцінювання (за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15), кандидат може використати такі результати шляхом зазначення у заяві про участь у конкурсі відповідних видів тестування та дати їх проходження.

 

В іншому разі (якщо кандидат складав тестування НЕ в Центрі оцінювання, а в іншому державному органі) з метою використання результатів тестування кандидат зобов’язаний з’явитися до державного органу (до якого він подав документи для участі у конкурсі) під час проходження етапу тестування для надання доступу адміністратору до результатів останнього тестування, визначених за допомогою програмного забезпечення, шляхом надання можливості оформити відповідний звіт у визначеному порядку.

Такий звіт роздруковується та підписується кандидатом, після чого передається адміністратору.

Адміністратор підписує такий звіт у членів конкурсної комісії, які здійснюють нагляд, або присутніх членів конкурсної комісії, фіксує зазначені результати у відомості про результати тестування та заповнює зведену відомість середніх балів.

 


На головну

Тестова експлуатація