Зачекайте

Як і де отримати логін та пароль перед тестуванням кандидатів

 

Звертаємо Вашу увагу, що для вакансій, які будуть створенні з 29.03.2021 адмістратор конкурсу сам створюює необхідне тестування і сам назначає дату та час (тестування можна проходити за присутності кандидата або дистанційно).

Для проходження тестування по вакансіях створених після 29.03.2021 року кандидат входить на портал test.nads.gov.ua за логіном і паролем від кабінету порталу вакансій career.gov.ua у визначений адміністратором проведення тестування час.

 


Для вакансій, які опублікованні до 29.03.2021 необхідно завчасно замовити логіни і паролі. Для отримання логінів та паролей для проходження тестування кандидатами, адміністратор за два робочі дні до початку такого тестування направляє запит та заповнену таблицю (форма для заповнення). Адміністратор заповнює необхідні графи (прізвище, ім'я по батькові кандидата, час та дата проведення тестування, категорія посади та порядковий номер вакансії) та надсилає на електронну адресу test@nads.gov.ua.

 


Всі інструкції користувача та адміністратора розмішенні на сайті порталу вакансій у розділі «Інструкції для адміністраторів та кандидатів».

 


На головну

Тестова експлуатація