Зачекайте

Калькулятор обчислення строку дії результатів тестування

     

Відповідно до останніх змін, внесених до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, результати перевірки володіння іноземною мовою та тестування можуть використовуватися протягом одного року з дня його проходження у разі участі кандидата в інших конкурсах, у тому числі в день отримання таких результатів. 

   

В той же час період з 18 квітня 2020 року до 5 березня 2021 року не враховується під час обчислення строків використання результатів перевірки володіння іноземною мовою та використання результатів тестування. 

 

Для зручного та оперативного підрахунку залишку днів, протягом якого кандидат може скористатися своїм правом та використати такі результати, ми підготували калькулятор обчислення строку дії результатів тестування*

Калькулятор розміщений за посиланням - https://bit.ly/calculator_testing_days.

*калькулятор рекомендується використовувати для обчислення строку дії результатів тестування, яке проходили кандидати до 17.04.2020 року включно

 

Довідково. Детальніше про використання результатів тестування та/або перевірки володіння іноземною мовою під час проведення конкурсів на посади державної служби ви можете дізнатися в роз'ясненні НАДС від 10 березня 2021 року № 129 за посиланням: http://bit.ly/3vg7jY8.

 

На головну

Тестова експлуатація