Зачекайте

Оприлюднення результатів конкурсу

 

Для того щоб оприлюднити результати конкурсу та закрити вакансію на Єдиному порталі вакансій необхідно завантажити Форму, заповнити ії та зберегти.

Далі потрібно в кабінеті адміністратора конкурсу перейти до відповідної опублікованої вакансії та в нижній частині екрану натиснути кнопку “Закрити” - (1).

 

У відкрившомуся вікні необхідно у полі "Результат конкурсу" натиснути кнопку “Обрати” - (2) та вибрати попередньо заповнений файл за Формою (допустимі формати: *.doc, *.docx) з інформацією про переможця (переможців) конкурсу і для оприлюднення результатів та закриття вакансії натиснути кнопку “Далі” - (3).

 

 

УВАГА!

У разі відсутності переможця конкурсу або визначених Комісією або конкурсною комісією кандидатур інформація надається у довільній формі (допустимі формати: *.doc, *.docx).


У разі проведення закритого конкурсу на посади, пов’язані з питаннями державної таємниці, мобілізаційної підготовки, оборони та національної безпеки, інформація про закриття таких вакансій надається у довільній формі (допустимі формати: *.doc, *.docx).

 


На головну

Тестова експлуатація