Зачекайте

Чи потрібно подавати декларацію при подачі запиту на участь у конкурсі/доборі?

 

Згідно пункту 8 частини першої статті 25 Закону України "Про державну службу" для посад категорії А декларацію подавати потрібно. 

Посилання на декларацію додається в резюме п.10.

Для посад категорії Б та В при подачі запиту на участь декларацію подавати не потрібно.

 

Посилання на Закон Україн "Про державну службу" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/889-19#Text.

Посилання на Єдиний державний реєстр декларацій https://public.nazk.gov.ua/.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Пошук вакансій за основними параметрами


На головну

Тестова експлуатація