Зачекайте

Пошук вакансій за основними параметрами

Щоб знайти вакансію необхідно перейти на головну сторінку - (1) порталу вакансій https://career.gov.ua.

На головній сторінці можна обрати один чи обидва основних параметри для пошуку “Напрям діяльності” - (2) та “Державний орган влади” - (3).

Після цього натисніть кнопку “Знайти вакансії” - (4). 

Після цих дій Ви потрапите на сторінку пошуку  “Всі вакансії” з уже обраним параметром фільтрації вакансій. 

 

Порада. На головній сторінці краще обирати лише один із запропонованих параметрів для пошуку, щоб підбір вакансій не містив взаємовиключні параметри пошуку.

Для перегляду короткого змісту вакансії та визначення деталізованих необхідних параметрів пошуку натисніть кнопку “Всі вакансії” - (5).

Якщо Ви знаєте назву вакансії чи ключові слова які вона містить, можна скористатися полем зі словом “Запит” - (6) та ввести у нього ключові слова. Після чого натиснути на кнопку пошуку - (7).

Для відображення вакансій певного регіону натисніть на клавішу “Область/Місто” - (8) та виберіть необхідний зі списку.

Після цього натисніть  на кнопку пошуку - (7).

Щоб переглянути вакансії на які  оголошено конкурс та триває прийом документів необхідно задати один з запропонованих параметрів для фільтру “Кінцевий термін подачі документів” , а саме обрати “Триває прийом документів” - (9).

Після цього натисніть кнопку “Знайти” - (10).

Також можна здійснювати пошук за необхідною категорією вакансій. Для цього оберіть параметр з запропонованого списку  “ Категорія вакансії” - (11).

Після цього натисніть кнопку “Знайти” - (10).

Порада. Додавати параметри для пошуку можна поступово, щоб звузити  пошук необхідної вакансії. Після вибору кожного з параметрів пошуку необхідно натиснути кнопку “Знайти” - (10) для їх застосування. Також можна обрати всі параметри які Вас цікавлять одразу і лише потім натиснути кнопку “Знайти” - (10).

Зверніть увагу. Ви можете додавати будь яку кількість, із запропонованих у списку,  значень до таких фільтрів: “Напрям діяльності” - (2),  “Державний орган влади” - (3).

Фільтр “Статус вакансії” за замовчуванням налаштований на “Активні” вакансії.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Пошук вакансій за додатковими параметрами

 

 


На головну

Тестова експлуатація