Зачекайте

Вхід до особистого профілю

Для того, щоб зайти до особистого профілю необхідно натиснути на піктограму, що знаходиться у правому верхньому кутку - (1) головної сторінки на сайті https://career.gov.ua.

Після цих дій відкриється сторінка ідентифікації користувача “Вхід до кабінету”, де необхідно ввести ім’я користувача - (2), пароль - (3), які було обрано під час реєстрації та натиснути мишкою на кнопку «Увійти» - (4). 

Робочий простір претендента порталу вакансій 

Після входу до особистого профілю поряд з піктограмою у правому верхньому кутку  з’явиться ім’я користувача - (5). 

Натиснувши на піктограму з іменем відкриється вікно з можливістю обрати одну з запропонованих дій “Профіль” та “Вихід”  - (6).

Відповідно: обравши команду “Профіль” - Ви переходите до робочого простору користувача на вкладку у якій зазначені “Дані користувача”, обравши команду “Вихід” - виходите з особистого профілю користувача та переходите до головної сторінки на сайті https://career.gov.ua. Після виходу ім’я користувача біля піктограми зникне, що підтвердить успішний вихід. 

Порада. Функціонал браузерів дозволяє зберегти у пам'яті ім`я та пароль користувача. Після застосування такої функції не потрібно буде повторювати дії входу до кабінету, а поля (ім’я користувача та пароль) будуть заповнюватися автоматично. 

Та звертаємо увагу, що для збереження конфіденційної інформації не варто застосовувати таку функцію на пристрої, до якого мають доступ треті особи. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Заповнення заяв

 

 


На головну

Тестова експлуатація