Зачекайте

ОСНОВНІ ЕТАПИ КОНКУРСНОЇ ПРОЦЕДУРИ (для посад державної служби категорії «А»)

 

 

ЕТАПИ ОЦІНЮВАННЯ

 

1. ПЕРЕВІРКА ВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ

Проводиться Комісією з питань вищого корпусу державної служби на основі завдань, які включають: лексико-граматичний тест, перевірку розуміння письмового тексту, перевірку умінь і навичок сприйняття усного мовлення (аудіювання), перевірку умінь і навичок висловлювати свою думку іноземною мовою.

Почитати більше про критерії оцінювання володіння іноземною мовою та складові тесту можна тут.

Приклад тесту з іноземної мови.

 

2. ТЕСТУВАННЯ

Кандидати на зайняття посад державної служби категорії «А» проходять тестування на:

  • абстрактне мислення (приклад);
  • знання законодавства – визначення рівня знань Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного та іншого законодавства (перелік тестових питань);
  • знання спеціального законодавства (за рішенням суб’єкта призначення) – перелік тестових питань публікується на офіційному веб-сайті державного органу, в якому оголошено конкурс, та на порталі вакансій Career.gov.ua.

 

Додатково почитати та пройти пробне тестування можна на інформаційному он-лайн ресурсі "Нова державна служба: доступно про головне" (Модуль 4). Доступ до матеріалів відкритий для всіх зацікавлених. Для використання необхідно лише зареєструватися на веб-платформі Спільнота практик: сталий розвиток.

 

3. РОЗВ’ЯЗАННЯ СИТУАЦІЙНИХ ЗАВДАНЬ[*]

Розв’язання ситуаційних завдань проводиться з метою з’ясування спроможності кандидатів використовувати свої знання та досвід під час виконання посадових обов’язків шляхом оцінки відповідності компетентностей та професійних знань кандидата встановленим вимогам, зокрема на знання спеціального законодавства, що пов’язані із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції.

Ситуаційні завдання розв’язуються кандидатами на зайняття посад категорії “А” письмово з використанням комп’ютерної техніки.

 

4. СПІВБЕСІДА З КОМІСІЄЮ

Співбесіду проводить Комісія з питань вищого корпусу державної служби та оцінює такі вимоги до компетентності кандидатів:

- Лідерство

- Комунікація та взаємодія

- Досягнення результатів

- Стресостійкість.

 

На співбесіді можуть також оцінюватись професійні знання, якщо вони визначені в Умовах проведення конкурсу.

З метою допущення до наступного етапу конкурсу Комісія визначає 5 кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, та вносить пропозиції щодо визначених кандидатур суб’єктові призначення.

 

Як проходить співбесіда можна подивитись на Youtube-каналі НАДС.

 

5. СПІВБЕСІДА З СУБ’ЄКТОМ ПРИЗНАЧЕННЯ (ПРОФІЛЬНИМ МІНІСТРОМ)

Переможець конкурсу визначається суб’єктом призначення серед кандидатур, запропонованих Комісією.

З метою визначення переможця суб’єкт призначення (уповноважена ним особа) проводить співбесіду з кожним таким кандидатом.

 

[*] Даний етап проводиться у разі визначення Комісією необхідності розв’язання ситуаційних завдань


На головну

Тестова експлуатація